www.azrisk.cz

Skupina Komerční banky opět uspěla v ocenění hospodářských novinDatum konání:
25.9.2015

„Velmi si vážím, že Komerční pojišťovna v hodnocení Hospodářských novin, které považuji za nejobjektivnější v ČR, získala dvě první místa. Prioritní je pro nás spokojenost našich klientů, čemuž jsme přizpůsobili jak naše produkty, tak také celkový přístup při jednání a komunikaci s klienty. Toto ocenění taktéž potvrzuje úspěch modelu bankopojištění v uspokojování klientských potřeb tím vhodným způsobem. Proto se v posledních ročnících ocenění Hospodářských novin umisťujeme na předních místech,“ uvedl Stéphane Corbet, předseda představenstva a ředitel Komerční pojišťovny

„Ocenění v kategorii Bankovní inovátor si nesmírně vážíme, protože o něm rozhoduje veřejnost. Ukazuje se, že úsilí, které věnujeme vývoji bankovních inovací, veřejnost a zejména naši klienti zaznamenali a nové produkty aktivně využívají. Letos jsme dosáhli na druhé místo s Hypotékou se zálohovým čerpáním, která umožňuje výstavbu a rekonstrukce svépomocí a můžeme slíbit, že o pozici inovativního leadra budeme usilovat i nadále. Příští rok se ale budeme chtít vrátit na vrchol i v hlavní kategorii,“ řekl Vladimír Jeřábek, člen představenstva KB.

Zdroj: Komerční pojišťovna, a.s.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.