www.azrisk.cz

A – Z Risk Service, spol. s r. o.

je česká profesionální makléřská společnost, která se specializuje na poradenskou a zprostředkovatelskou činnost v oboru pojišťovnictví, Naše společnost působí na pojistném trhu od roku 1994. Od té doby prošla dynamickým rozvojem. Řadí se mezi středně velké makléřské společnosti s působností na celém území republiky. Naši klienti jsou ze všech oblastí průmyslu, zemědělství, energetiky a služeb.

Strategií naší společnosti je efektivní využití nástrojů moderní telekomunikační techniky, která zajišťuje okamžitý kontakt s klientem. Ve velmi krátké době jsou naši zaměstnanci schopni navštívit i toho nejvzdálenějšího klienta. Za dobu působení na pojistném trhu si naše společnost vybudovala významné místo nejen rozsahem poskytovaných služeb, ale především kvalitou těchto služeb.

Všichni zaměstnanci i externí spolupracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti pojišťovnictví. Pracovali v pojišťovnictví na různých úsecích činností, především v obchodní a likvidační službě. Průměrná délka předchozí praxe v pojišťovnictví činí cca 20 let. 

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými pojistiteli působícími na našem pojistném trhu.

Výběrovým řízením jsme schopni pro naše klienty zajistit velmi kvalitní pojištění co do rozsahu pojistné ochrany i výše pojistného.

Mezi naše klienty patří české firmy, firmy se zahraniční účastí, ale i zahraniční firmy. Abychom pro ně zajistili služby na nejvyšší úrovni, spolupracujeme i se zahraničními makléřskými společnostmi.

Finanční stabilita naší společnosti je upevněna profesním pojištěním odpovědnosti za škodu, které umožňuje společnosti A – Z Risk Service garantovat svým klientům spolehlivé a profesionální služby i v oblasti maximálních rizik.

Naše společnost je zapsána v registru pojišťovacích zprostředkovatelů, vedeném Českou národní bankou, jako samostatný zprostředkovatel v souladu se zákonem 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění. 

Zápis ve zmíněném registru je možno ověřit na internetových stránkách České národní banky www.cnb.cz v sekci Registr pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných události. 

 

Jsme dlouholetými členy Asociace českých pojišťovacích makléřů

Je důležité vědět, že pojišťovací makléř nepracuje v žádném případě pro pojistitele, nýbrž podobně jako advokát vždy hájí zájmy svého klienta.

 

 

Osvědčení o členství v AČPM

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.